هر گل برای خود معنی خاصی دارد از یک گل رز زیبا گرفته تا بابونه ی سفید .در تمامی آنها معنایی خاص نهفته است که با توجه به آن می توانید بفهمید که یک دسته گل مناسب برای هدیه دادن به طرف مقابل خود کدام یک می باشد و به راحتی آن را انتخاب کنید.

گل رز

زبان گل ها

یک دسته گل زیبا می تواند بهترین هدیه برای کسی باشد که دوستش دارید و باید بدانید هر کدام از این دسته گل های زیبا دارای معنی خاصی می باشند و ما در اینجا انواع گل ها و معنی هر کدام از آنها را برایتان بیان کرده ایم.
هر گل برای خود معنی خاصی دارد از یک گل رز زیبا گرفته تا بابونه ی سفید .در تمامی آنها معنایی خاص نهفته است که با توجه به آن می توانید بفهمید  که یک دسته گل مناسب برای هدیه دادن  به طرف مقابل خود کدام یک می باشد و به راحتی آن را انتخاب کنید.

دسته گل صورتی و بنفش

گل رز بهترین نوع گل برای هدیه دادن به کسی می باشد که عاشق او هستید . یک دسته گل رز با رنگ های گوناگون معانی متفاوتی هم دارد. رز سفید به معنی فروتنی و معصومیت ; گل رز زرد به معنای شادی و دوستی; گل رز صورتی قدردانی یا تحسین و گل رز بنفش نشانه ای از عاشق شدن در نگاه اول می باشد.
در ایالات متحده  گل رز مناسب برای هدیه به متولدین ماه ژوئن و هم چنین کسانی است که 15 امین سالگرد ازدواجشان می باشد.
دسته گل رز صورتی

گلبرگ های سفید گل بابونه نشانه ای از وفاداری و خلوص به عشق و صبر و سادگی می باشد .این یک دسته گل زیبا برای هدیه به همسر در 5 امین سالگرد ازدواج می باشد.

دسته گل بابونه سفید

لاله  نشانه ای از ظرافت و فضل و بخشش می باشد ، اما لاله های قرمز نمادی از عشق کامل است. داخل لاله که تیره می باشد نشانه ای از تجمع عشق و حرارت و شور عشق می باشد. لاله زرد  نشانه ای از افکار شاد و لاله سفید نشانه ای از بخشش و لاله بنفش نماد یک خانواده ی سلطنتی می باشد که می توانید هر کدام از آنها را که مناسب می دانید به عنوان یک هدیه ی زیبا برای کسانی که دوستشان دارید انتخاب کنید.

منبع : سیمرغ

برای کسی که دوستش داریم چه گلی بخریم؟

عنوان دومین مطلب آزمایشی من

عنوان اولین مطلب آزمایشی من

گل ,  ,یک ,رز ,هدیه ,دسته ,    ,می باشد ,گل رز ,ای از ,دسته گل

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لوازمیدکی دنا فروشگاه اینترنتی آکاکالا هدفون وبلاگ گالری نقره بیژن شیشه الات ازمایشگاهی روزها با ماژیک شورای هیئات مذهبی شهرستان قوچان دنیای این روزهای من..... صنایع کارتن سازی و جعبه سازی آوین پک world_news